Výběr knihy o stromech

17. srpna 2011 v 19:31 |  Literatura, knížky i karty - novinky i starší
Zajímavá může být kniha od Petera Salochera Léčivá energie stromů je z nakladatelství Ivo Železný a v edici Poznání.Obrázek
Kniha je již staršího vydání a tak se musí hledat na netu.
Chi, chi, chi však kdo chce tak najde.


Dovoluji si kopírovat popis na další knihu a dá se sehnat na www.azknihy.cz

Šepoty lesa - Sandra KynesTato kniha je od Sandry Kines

Stromy jsou vstupní branou do světa Ducha a duchů. Když se dobře seznámíte s přírodním světem, získáte přístup k odlišným hladinám energie a formám vědomí, čímž objevíte hlubší význam života a světa kolem vás a také poznáte duchovní spokojenost. Kniha Šepoty lesa čtenáři přibližuje tajemství stromů a s nimi spojované tradice, čímž nabízí mnoho způsobů, jak dosáhnout harmonického soužití s posvátným rytmem Země. Tento průvodce poskytuje také základy keltského písma ogamu, představuje stromový kalendář a popisuje, jak meditovat, podnikat šamanské cesty, aplikovat základy feng-šuej do svého domova, kouzlit a provádět rituály. Druhá část knihy je praktickou příručkou a uživateli poskytne rozsáhlé informace o padesáti druzích stromů, včetně jejich základních znaků, jejich postavení v lidových tradicích, jejich moci a souvislostí s ročními obdobími.

Popis je hodně zajímavý a já pouvažuji a rozmyslím koupi :-) Cena kolem 180 korunčeských.

Další o stromech a moc krásný dárek je:
Hageneder Fred-Moudrost stromůTak tahle musí být suprová. Vydal Knižní klub. Historie-lidová tradice-symbolika-léčení od Freda Hagenedera.
A poslední knížka. Přeci jenom je věc o stromech :-( je z nakladatelství Fontána a na obálce nádherně vyfocený strom, který nás zve k léčení :-)
STROMY LÉČÍ - ENERGIE A MAGIE STROMŮ
TAK a mám z čeho vybírat a snad i někdo z vás kdo shlíží tuto stránku blogu vybere též :) A napište jestli znáte nějakou lepší a sehnatelnou. Nebo i své zkušenosti s tématem léčení stromů. Děkuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama