Některé zajímavé knihy

27. srpna 2011 v 16:58 | Deborah |  Literatura, knížky i karty - novinky i starší
Zajímavá může být i tatp knížka. V součastné době sehnatelná třeba na www.azknihy.cz
288 str. a je z nakladatelství Fontána

PSYCHOAKTIVNÍ ROSTLINY - Christian Ratsch - Popis:


Známý etnolog Christian Rätsch představuje v knize Rostliny proroků značné množství psychoaktivních rostlin, přičemž se věnuje jejich původu, správnému užívání a také jejich účinkům. Ať už tyto byliny užívají Indoevropané, Afričané či Evropané současného světa: cílem je vždy rozšíření vědomí, navázání kontaktu s duchovním světem a získání informací o příčinách nemocí a o možnostech jejich léčení Obsáhlá základní práce o léčebné síle rostlin proroků.
Další kniha Čtyři dohody se stává kultovní záležitostí přesto nyní už v přijatelné ceně kolem 125Kč a ze stejného internetového knihkupectví jak předešlý titul. Podtitul knihy zní Kniha moudrosti starých Tolteků.
Čtyři dohody - Don Miguel Ruiz

Čtyři dohody - Don Miguel Ruiz - Popis:


Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Ruiz shrnuje v duchu Castanedy základní toltéckou moudrost a vyjadřuje jasně a čistě, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderním světě. V toltécké tradici vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz je naguál z rodu Rytířů orla a věnuje se předávání svých znalostí učení starých Toltéků.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama